همه محصولات
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
نایلاTruss بسیار مناسب برای نصب و حذف است.
6082-T6 Square Triangle Beam Circular Lighting Truss Dj Light Stand Truss
| Thickness: | 60*5mm, 50*3mm |
|---|---|
| Product: | Aluminum Box Truss |
| Brand: | LEDIKA |
Rotating Aluminum Spigot Truss Stage Lighting Truss Circle Black White
| Material: | Aluminum Alloy 6082-T6 |
|---|---|
| Main tube: | 50x3mm |
| Brace tube: | 25*3mm |
Rotating Aluminum Spigot Truss Circular Lighting Energy Save For Bar
| Material: | Aluminum Alloy 6082-T6 |
|---|---|
| Main tube: | 50x3mm |
| Brace tube: | 25*3mm |
Indoor And Outdoor Events Exhibit Dj Light Truss 387mm Silver Square
| Product Name: | Spigot Truss |
|---|---|
| Color: | Silver, Black |
| Span: | 16m |
Color Lighting Aluminum Spigot Truss Dj Lighting Truss For Club Park
| Span: | 12-36m (customized) |
|---|---|
| Product: | Aluminum Box Truss |
| Type: | Bolt/Spigot/Folding |
Silver Aluminum Spigot Truss Outdoor 50×3 mm tube For Roof Stage
| Product Name: | Spigot Truss |
|---|---|
| Product Name: | Spigot Truss |
| Size of tube: | 50*3mm |
مجهز به سیستم روشنایی متقاطع آلومینیومی متشکل از 2/1 میلیمتر است
| شکل: | دایره |
|---|---|
| ماده: | آلیاژ آلومینیوم 6082-T6 |
| رنگ: | سیاه / سفید (عادت کرده) |
رویدادها قوس آلومینیومی بام 290x290 mm 6kg per meter
| ماده: | 6082 T6 آلومینیوم |
|---|---|
| اندازه ترانس: | 290 X290 میلی متر |
| طول دایره ای: | 4 - 12 متر |
توری های آستری آلومینیومی آفتابگردان آفتابگردان
| ماده: | آلیاژ آلومینیوم 6082-T6 |
|---|---|
| لوله اصلی: | 50x3 میلی متر |
| لوله برس: | 25 * 3 میلیمتر |
300mm Aluminum Spigot Truss 12m Span Customized Stage Background
| Product Name: | Spigot Truss |
|---|---|
| Size of tube: | 50*3mm |
| Size of truss system: | customized |


