همه محصولات
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
نایلاTruss بسیار مناسب برای نصب و حذف است.
Lifting Truss Tower System 200kg - 500kg Ground support Aluminum Alloy
| Material: | Steel |
|---|---|
| Max Height: | 6m |
| Min Height: | 2.2m |
Square Square جعبه آستین 3mm برای برج آلومینیوم Truss برج
| ماده: | آلومینیوم 6082-T6 |
|---|---|
| ضخامت: | 3mm |
| لوله اصلی: | 50 * 3 میلیمتر |
سیستم پایه متحرک پایه پایه پایه فولادی پایه / پایه پایه مربع پایه موبایل
| ارتفاع: | 60 میلیمتر * 80 میلیمتر |
|---|---|
| ماده: | فولاد |
| ضخامت: | 3mm |
سیستم های سنگین وظیفه ای Truss سیستم های الکتریکی Hoist نقاشی با سیاه و سفید کنترل
| ماده: | آلومینیوم 6082-T6 |
|---|---|
| هیئت مدیره: | تخته سه لا مقاوم در برابر آتش |
| ضخامت صفحه اول: | 18 میلیمتر |
1 تن آسانسور الکتریکی / الکتریکی بلوک زنجیره ای / موتور الکتریکی
| ماده: | فولاد |
|---|---|
| اندازه: | 300 * 250 میلیمتر |
| رنگ: | سیاه |
سیستم ترمز 30cm 45cm سیستم ترمز الکتریکی / دستی جرثقیل زنجیره ای پایه پاکت
| ارتفاع: | 30 و 45 سانتیمتر |
|---|---|
| ماده: | نایلون |
| تابع: | حمل بالابر و زنجیر |
Waterproof Aluminum Stand Truss Tower System International Truss Systems
| Material: | Steel |
|---|---|
| Max Height: | 6m |
| Size: | H2.2*0.65*0.55M |
10mm Thickness Aluminum Top Section Ground Support For All Pillar Truss
| Color: | Silver/Black |
|---|---|
| Material: | 6802-T6 Aluminum Alloy |
| Size: | Suitable for all pillar truss |
Adjusting Spigot Truss Accessories Aluminum Light Trussing B010 Faster Building
| Flame material: | Aluminum Alloy 6082-T6 |
|---|---|
| Flame thickness: | 3mm |
| Color: | Sliver / Black |
35mm آلومینیوم آلیاژ 6082 T6 Clamps هویج آویز Led چراغ 3 سال گارانتی
| ماده: | آلومینیوم 6082 T6 |
|---|---|
| ضخامت: | 10-20 میلی متر |
| نرم افزار: | آویز LED، بلندگو، روشنایی |


