همه محصولات
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
نایلاTruss بسیار مناسب برای نصب و حذف است.
TUV Aluminum Spigot Truss / Box Truss System Various Conical Coupler 0.5m - 4m
| Thickness: | 60*5mm, 50*3mm |
|---|---|
| Product: | Aluminum Box Truss |
| Loading Place: | Guangzhou, China |
Bolt Lighting Aluminum Spigot Truss Black 12m - 36m Diameter Ø 50mm 520kg - 800kg Max Loading
| Span: | 12-36m (customized) |
|---|---|
| Product: | Aluminum Box Truss |
| Thickness: | 60*5mm, 50*3mm |
TUV Goal Post Truss Line Array Speaker برای رویداد متوسط 3M - 30M Span
| پرداخت سطح: | آلومینیوم طبیعی |
|---|---|
| اندازه: | به عنوان سفارشی |
| ویژگی: | ساده و سریع |
صفحه نمایش ال ای دی آلومینیومی Spigot Truss Goalpost روشنایی صفحه نمایش یکپارچه
| بساز: | آلومینیوم تراس |
|---|---|
| شکل: | تک یا دو لینک |
| استفاده: | صفحه نمایش آویزان LED، بلندگو Line arrey و پارچه پس زمینه |
صفحه نمایش آلومینیومی داخل محفظه دنباله ای از اهداف ارسالی صفحه نمایش لمسی 12 تا 30 متر حداکثر فاصله
| ماده: | آلومینیوم بین المللی 6082 |
|---|---|
| نام: | آلومینیوم Gentry Truss |
| استفاده: | رویداد کوچک، متوسط، نمایشگاه، نمایش موبایل، پس زمینه |
پایه روشنایی سفارشی 6M دروازه دروازه آلومینیوم 400x400 میلیمتر با حامل دستی
| مزیت: | ساده، سریع |
|---|---|
| ماده: | آلومینیوم 6082 |
| ترانس: | میدان تراس، مثلث تراس، تاشو تراس |
Outdoor Aluminum Trussing Trade Show Spigot Truss Systems 52×76
| Product Name: | Spigot Truss |
|---|---|
| Size of tube: | 50*3mm |
| Size of truss system: | customized |
Aluminum Triangle Stage Trussing Goal Post Truss Outdoor for Ceremony Main Tube 50×3 mm
| Truss Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Square, Triangle |
| Usage: | Hanging LED Screen, Line arrey speaker and background cloth |
Outdoor Advertising Aluminum Goal Post Truss LED Screen 6x8 m 3mm Thickness
| Truss Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Size of Main Tube: | Diameter 50mm, Thickness 3mm |
| Function: | Hanging LED Screen, Line arrey speaker and background cloth |
Custom Global Truss Goal Post Aluminum 0.5m - 4m Hanging Reflector Lamp
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Size: | 400x400mm |
| Usage: | Hanging LED Screen, Line arrey speaker and background cloth |


