همه محصولات
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
نایلاTruss بسیار مناسب برای نصب و حذف است.
کلید واژه ها [ catwalk aluminum stage platform ] همخوانی داشتن 83 محصولات.
پلی استیج آلومینیومی 6061-T6 با ارتفاع قابل تنظیم
| قطعات: | قاب و پانل صحنه |
|---|---|
| مواد قاب: | آلیاژ آلومینیوم 6061-T6 |
| مواد پانل: | پانل با انحراف بالا/پلکسی گلاس |
Portative Folding Aluminum Stage Platform Catwalk Show Stage Fire - Proof
| مواد شعله: | آلیاژ آلومینیوم 6082-T6 |
|---|---|
| مواد تخته سه لا: | تخته سه لا صحنه های حرفه ای ضد آتش و ضد لغزش |
| ارتفاع: | 0.2-0.8m |
Concert Circle Custom Aluminum Stage Platform Outdoor Acrylic Staging
| ضخامت تخته سه لا: | 18 میلی متر |
|---|---|
| مواد شعله: | آلیاژ آلومینیوم 6082-T6 |
| رنگ تخته سه لا: | سیاه قرمز |
Dragnet Stage Aluminum Stage Platform 0.2 - 0.8 Height Efficiency Folding Stage
| مواد قاب: | آلومینیوم 6082 T6 |
|---|---|
| اتصال: | تاشو |
| مواد تخته سه لا: | تخته سه لا صحنه های حرفه ای ضد آتش و ضد لغزش |
سکوی امن آلومینیوم مرحله
| خرپا شکل: | تاشو |
|---|---|
| رنگ: | قرمز یا نصب شده |
| استفاده: | رویداد ، نمایشگاه تبلیغات عروسی |
Portable Aluminum Stage Platform 0.2 - 0.8m Height Efficiency Folding Stage
| مواد قاب: | آلومینیوم 6082 T6 |
|---|---|
| ارتباط: | روئه |
| مواد تخته سه لا: | تخته سه لا حرفه ای ضد آتش و ضد لغزش |
Assemble Outdoor Show Aluminum Staging Platform Artistic Mobile Portable Stage
| مواد تخته سه لا: | تخته سه لا صحنه های حرفه ای ضد آتش و ضد لغزش |
|---|---|
| مواد شعله: | آلیاژ آلومینیوم 6082-T6 |
| کاربرد: | کنسرت ، مهمانی ، رویدادها |
Led Cuttable Horizontal Removable Aluminum Stage Platform 380v Anti - Slip
| اندازه: | L2000 * W1200 * H250mm (سفارشی) |
|---|---|
| ارتفاع: | 0.6 متر |
| ولتاژ: | 380v 3 فاز |
قابل تنظیم چرخش سکوی آلومینیوم پلت فرم مرحله Catwalk قابل تنظیم 1220 × 1220 میلی متر
| مواد شعله: | آلیاژ آلومینیوم 6082-T6 |
|---|---|
| ضخامت شعله: | 3mm |
| مواد تخته سه لا: | تخته سه لا حرفه ای ضد آتش و ضد لغزش |
پلت فرم مرحله ای آلومینیوم 810 میلی متر
| تخته سه لا: | تخته سه لا حرفه ای ضد آتش و ضد لغزش |
|---|---|
| جزئیات بسته بندی: | کاغذ کارتن / بسته بندی کردن حباب هوا |
| زمان تحویل: | 15Days |


