همه محصولات
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
نایلاTruss بسیار مناسب برای نصب و حذف است.
کلید واژه ها [ catwalk aluminum stage platform ] همخوانی داشتن 83 محصولات.
4x4ft Square Deck Aluminium Stage Platform تخته سه لا لانه زنبوری بدون لغزش
| شماره مدل: | SDK001 |
|---|---|
| مواد پا: | آلومینیوم 6061-T6 |
| مواد پانل: | تخته سه لا plate صفحه ضد حریق plate صفحه ضد لغزش |
آلومینیوم جمع آوری کنسرت کنسرت عروسی کنسرت کنسرت
| قطعات: | قاب و پانل صحنه |
|---|---|
| مواد قاب: | آلیاژ آلومینیوم 6061-T6 |
| مواد پانل: | پانل با انحراف بالا/پلکسی گلاس |
Portative Aluminum Adjustable Stage Platform Show Folding Stage 18mm Black
| مواد شعله: | آلیاژ آلومینیوم 6082-T6 |
|---|---|
| مواد تخته سه لا: | تخته سه لا صحنه های حرفه ای ضد آتش و ضد لغزش |
| ارتفاع: | 0.2-0.8m |
کنسرت رویدادهای با کیفیت برتر
| قابلیت بارگیری: | 400 کیلوگرم بر متر مربع |
|---|---|
| اندازه صحنه: | 1X2m |
| ارتفاع: | 0.4-0.6M |
Q195 Steel Rotating Mechanical Staging Platform Adjustable Stage Platform
| مواد: | فولاد Q195 |
|---|---|
| اندازه: | L2000 * W2000 * H800 / 1200mm |
| ارتفاع: | 0.6-1.2m |
2019 آخرین محبوبیت با کیفیت خوب 0.8m پلت فرم مرحله آکریلیک مرحله
| مواد قاب: | آلومینیوم 6082 T6 |
|---|---|
| اتصال: | تاشو |
| مواد تخته سه لا: | تخته سه لا صحنه های حرفه ای ضد آتش و ضد لغزش |
Alloy 6082-T6 Portative Catwalk Show Stage Folding Stage Platform 18mm Black
| مواد شعله: | آلیاژ آلومینیوم 6082-T6 |
|---|---|
| مواد تخته سه لا: | تخته سه لا صحنه های حرفه ای ضد آتش و ضد لغزش |
| ارتفاع: | 0.2-0.8m |
پلت فرم متحرک آلومینیومی Diy Stage For T Show سفارشی 1.22*2.44mm
| قطعات: | قاب و پانل صحنه |
|---|---|
| مواد قاب: | آلیاژ آلومینیوم 6061-T6 |
| مواد پانل: | پانل با انحراف بالا/پلکسی گلاس |
Lightweight Portable Stage T Show Aluminum Plywood Platform 1220*2400mm
| مواد شعله: | آلیاژ آلومینیوم 6082-T6 |
|---|---|
| ضخامت شعله: | 3mm |
| مواد تخته سه لا: | تخته سه لا صحنه های حرفه ای ضد آتش و ضد لغزش |
آلومینیوم آلومینیوم آسانسور پله مرحله / بالابر و تاشو بستر مرحله
| اندازه: | 1 * 1 متر ، 1 * 2 متر |
|---|---|
| ارتفاع: | H0.2 * -0.8m |
| تولید - محصول: | مرحله تاشو SDK001 |


