همه محصولات
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
نایلاTruss بسیار مناسب برای نصب و حذف است.
کلید واژه ها [ catwalk aluminum stage platform ] همخوانی داشتن 83 محصولات.
Hotel Foldable Stage Platform Banquet Stage Stair 2440*1830mm
| نام محصول: | مرحله تاشو |
|---|---|
| تخته سه لا: | تخته سه لا حرفه ای ضد آتش و ضد لغزش |
| ضخامت: | 18 میلی متر |
میز استیج مدولار آلیاژ آلومینیوم سبک وزن تخته سه لا قرمز مشکی برای رویدادهای کوچک
| مواد قاب: | آلیاژ آلومینیوم 6082-T6 |
|---|---|
| ارتباط: | تاشو |
| مواد تخته سه لا: | تخته چندلای صحنه حرفه ای ضد حریق و ضد لغزش |
All Terrain Portable Aluminum Stage Simple Assemble Stage Adjustable
| قطعات: | قاب و پنل صحنه |
|---|---|
| مواد قاب: | آلیاژ آلومینیوم 6082-T6 |
| مواد پانل: | پنل / پلکسی گلاس با کیفیت بالا |
Adjustable Stage Rotating Mechanical Staging Platform For Auto Show Q195 Steel
| مواد: | فولاد Q195 |
|---|---|
| ارتفاع: | 0.6-1.2m |
| اندازه: | L2000 * W2000 * H800 / 1200mm |
Catwalk Adjustable Motorized Rotation Stage Rotating Platform Aluminum 1220×1220 mm
| مواد شعله: | آلیاژ آلومینیوم 6082-T6 |
|---|---|
| ضخامت شعله: | 3mm |
| مواد تخته سه لا: | تخته سه لا صحنه های حرفه ای ضد آتش و ضد لغزش |
Drum Riser Bundle 1 X 1 Stage Aluminum Alloy Modular Stage Table Black / Red Plywood
| مواد قاب: | آلیاژ آلومینیوم 6082-T6 |
|---|---|
| اتصال: | تاشو |
| مواد تخته سه لا: | تخته سه لا صحنه های حرفه ای ضد آتش و ضد لغزش |
موانع صحنه کنسرت تاشو حصار حصار صحنه پلت فرم رویداد در فضای باز
| نام محصول: | مانع کنترل جمعیت |
|---|---|
| مواد: | آلومینیوم 6061-T6/6082-T8 |
| رنگ: | نقره ای، مشکی یا سفارشی |
Convenient Assemble Adjustable Leg Stage Platform Strong Structure Height 1.0 - 2.0m
| Application: | Concert, Party, Events |
|---|---|
| Flame material: | Aluminum Alloy 6082-T6 |
| Plywood material: | Fire proof and anti-skid professional stage plywood |
مرحله قابل حمل قفل حلقه فلزی
| کاربرد: | نمایش های گوناگون ، نمایش راهپیمایی |
|---|---|
| جزئیات بسته بندی: | کاغذ کارتن / بسته بندی فیلم حباب هوا |
| زمان تحویل: | طی 15 روز |
نمایش تقسیم مسطح نمایشگاه متقابل مرحله 1000 کیلوگرم ظرفیت بارگیری
| ماده: | فولاد Q195 |
|---|---|
| اندازه: | L2000 * W2000 * H800 |
| ارتفاع: | 0.6-1.2m |


