همه محصولات
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
نایلاTruss بسیار مناسب برای نصب و حذف است.
کلید واژه ها [ catwalk aluminum stage platform ] همخوانی داشتن 83 محصولات.
پلتفرم های صحنه بیرونی با الایودی آلومینیوم 6061-T6 با ارتفاع تنظیم پذیر
| قطعات: | قاب و پانل صحنه |
|---|---|
| مواد قاب: | آلیاژ آلومینیوم 6061-T6 |
| مواد پانل: | پانل با انحراف بالا/پلکسی گلاس |
Small Portable Aluminum Stage Platform Folding Stage 18mm Black
| مواد قاب: | آلیاژ آلومینیوم 6082-T6 |
|---|---|
| اتصال: | تاشو |
| مواد تخته سه لا: | تخته سه لا صحنه های حرفه ای ضد آتش و ضد لغزش |
Anti Fire Anti Slip Adjustable Aluminum Stage Platform For Outdoor Indoor Event
| مواد شعله: | آلیاژ آلومینیوم 6082-T6 |
|---|---|
| ضخامت شعله: | 3mm |
| مواد تخته سه لا: | تخته سه لا صحنه های حرفه ای ضد آتش و ضد لغزش |
Height Adjustable Aluminum Stage Platform / Stage Riser Strong Frame 0.4 - 1.8M
| کاربرد: | کنسرت ، مهمانی ، رویدادها |
|---|---|
| مواد شعله: | آلیاژ آلومینیوم 6082-T6 |
| مواد تخته سه لا: | تخته سه لا صحنه های حرفه ای ضد آتش و ضد لغزش |
پلت فرم مرحله آلومینیوم 6061-T6
| مواد قاب: | آلومینیوم 6082 T6 |
|---|---|
| اتصال: | تاشو |
| مواد تخته سه لا: | تخته سه لا صحنه های حرفه ای ضد آتش و ضد لغزش |
پلت فرم قابل حمل آلومینیومی سفارشی برای تئاتر بیل تایت
| اندازه: | 1 * 1 متر ، 1 * 2 متر |
|---|---|
| ارتفاع: | H0.2 * -0.8m |
| تولید - محصول: | مرحله تاشو SDK001 |
بستر آلومینیومی متحرک متحرک با پله / اجاره صحنه قابل حمل
| خرپا شکل: | تاشو |
|---|---|
| رنگ: | قرمز یا نصب شده |
| استفاده: | رویداد ، نمایشگاه تبلیغات عروسی |
سکوی قابل حمل آلومینیوم قابل حمل برای تئاتر باند T
| اندازه: | 1 * 1 متر ، 1 * 2 متر |
|---|---|
| قد: | H0.2 * -0.8m |
| تولید - محصول: | مرحله تاشو SDK001 |
کنسرت همراه آلومینیوم پلت فرم صحنه قابل حمل 1000 میلی متر ارتفاع
| نام محصول: | Aluminum Stage ; مرحله آلومینیوم Mobile Concert Stage; صحنه کنسرت موبایل؛ |
|---|---|
| مواد قاب: | آلیاژ آلومینیوم |
| مواد پانل: | تخته آتش ، صفحه تخته ، شیشه |
پلت فرم مرحله ای با قاب آلومینیوم استروژن SDK001 4x4ft
| شماره مدل: | SDK001 |
|---|---|
| مواد پا: | آلومینیوم 6061-T6 |
| مواد پانل: | تخته سه لا، صفحه نسوز، صفحه ضد لغزش |


