همه محصولات
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
نایلاTruss بسیار مناسب برای نصب و حذف است.
کلید واژه ها [ spigot aluminium stage truss ] همخوانی داشتن 315 محصولات.
Aluminum Irregular Truss Party Wedding Events Cabaret Star Round Shaped
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 300 X300 mm |
| Circular length: | 4 - 12 meters |
T6 آلومینیومی سیستم خرپا هدف برای نمایشگاه کنسرت
| نام محصول: | خرپا پست گلوبال؛ خرپا پست هدف; خرپا بنر; خرپا Gentry ;خرپا نمایش LED ; |
|---|---|
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم 6061-T6 |
| رنگ: | نقره ای، مشکی یا مطابق با نیاز شما |
387x387 mm Aluminum Spigot Truss 0.5m - 4m Length Roof Trussing System
| Color: | Silver |
|---|---|
| Product Name: | Spigot Truss |
| Span: | 16mm |
Triangle Aluminum Spigot Triangle Truss 1.6ft - 13ft Light Duty Beam
| Joint: | Spigot |
|---|---|
| Weight: | 6kg per meter |
| Shape: | Triangle |
بلندگوهای آلومینیومی خرپایی تاشو مربعی مقاوم در فضای باز
| تایپ کنید: | خرپا سنگین |
|---|---|
| اندازه لوله: | 50*4 میلی متر |
| اندازه خرپا: | 1-4 متر، 520 × 950 میلی متر |
رنگ نقره ای خرپا آلومینیومی 520 میلی متری - 760 میلی متری سنگین
| نام محصول: | خرپا اسپیگوت |
|---|---|
| اندازه لوله: | 50*3 میلیمتر |
| اندازه سیستم خرپا: | سفارشی |
520 X 950 میلی متر 20 متر دهانه خرپا تاشو مثلثی کانکتور اسپیگوت
| تایپ کنید: | خرپا سنگین |
|---|---|
| اندازه لوله: | 50*4 میلی متر |
| اندازه خرپا: | 1-4 متر، 520 × 950 میلی متر |
Heavy Folding Duty Triangular Aluminum Foldable Truss Spigot 520 * 950 Mm
| تایپ کنید: | خرپا سنگین |
|---|---|
| اندازه لوله: | 50 * 4 میلی متر |
| اندازه خرپا: | 1-4 متر ، 520 9 950 میلی متر |
White Revolving Lighting Aluminum Square Truss For Bar Circular Truss
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss shape: | Square/Triangle |
| Circular length: | 4 - 12 meters |
سیستمهای برج خرپای سقف با اندازه سفارشی برای تزئین روشنایی
| مدل: | چادر |
|---|---|
| سرویس: | 24 ساعت |
| رنگ: | نقره ای یا OEM |


