همه محصولات
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
نایلاTruss بسیار مناسب برای نصب و حذف است.
کلید واژه ها [ trussing aluminium ] همخوانی داشتن 461 محصولات.
بخش بالابر خرپایی سیستم بلند کردن سیستم
| کاربرد: | حلق آویز LED ، بلندگو ، روشنایی |
|---|---|
| اندازه: | 50 میلی متر |
| ماده: | آلومینیوم 6082 T6 |
نورپردازی خرپایی استیج آلومینیومی مثلثی TRB287mm-387mm
| اتصال:: | روکش آلومینیوم |
|---|---|
| وزن: | 6 کیلوگرم در متر |
| تایپ کنید: | پیچ |
مربع سیاه قرمز 250mm آلومینیوم مربع Truss Bolt سبک وزن 43 × 3 میلی متر بالا بارگیری
| ماده: | 6082 T6 آلومینیوم |
|---|---|
| اندازه ترانس: | 250x 250 میلیمتر |
| طول: | 0.5m-4m |
3mm Thickness Aluminum Square Truss , 16“ Screw Box Truss for lighting
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 400 x 400mm |
| Length: | 0.5m-4m |
Lightweight Rotating Circle Shaped Aluminum Trusses For Event / Club / Big Show
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss section: | 300*300 |
| shape: | Circle |
Durable 6082 T6 Aluminum Spigot Truss Indoor Exhibition Truss 450mm * 450mm
| Material: | Aluminum 6082 T6 |
|---|---|
| LOGO: | Ledika |
| Color: | Silver, Black, or custmized |
Layer Truss Bench Structure 6082 Aluminium Ladder Work Painting Painting برج داربست
| شماره مدل:: | WB |
|---|---|
| مواد: | آلومینیوم 6082-T6 、 فولاد |
| رنگ: | مشکی , نقره ای یا سفارشی |
صفحه نمایش خرپایی قابل حمل در فضای باز پلت فرم استیج آلومینیومی با پایه های قابل تنظیم
| قطعات: | قاب و پانل صحنه |
|---|---|
| مواد قاب: | آلیاژ آلومینیوم 6061-T6 |
| مواد پانل: | پنل با کیفیت بالا/پلکسی گلاس |
رویداد 400mm 6082 T6 آلومینیوم میدان Truss Bolt 50 × 3 میلی متر لوله 10kg per meter
| ماده: | 6082 T6 آلومینیوم |
|---|---|
| اندازه ترانس: | 400 × 400 میلیمتر |
| طول: | 0.5m-4m |
فلزی تراشکاری 450 میلیمتر نمایشگاه تراس مرحله نمایش خودکار 18 متر حداکثر فاصله
| ماده: | 6082 T6 آلومینیوم |
|---|---|
| اندازه ترانس: | 450mm |
| طول: | 0.5m-4m |


