همه محصولات
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
نایلاTruss بسیار مناسب برای نصب و حذف است.
کلید واژه ها [ trussing aluminium ] همخوانی داشتن 461 محصولات.
Indoor Lightweight Truss Goal Post Hotel Wedding Aluminum Light Stand Double Link
| Truss Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Shape: | Single or Double Link |
| Usage: | Hanging LED Screen, Line arrey speaker and background cloth |
3 parts Aluminum Goal Post Truss / Line Array Speaker Truss Stand 20m Largest Span
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Size: | 400x400mm,387mmx387mm,287x287mm |
| Truss Main Tube: | Diameter 50mm, Thickness 3mm |
400x400 mm Staging Aluminum Square Truss Trade Show Displays Fireproof
| مواد: | 6082 T6 آلومینیوم |
|---|---|
| بخش خرپا: | 400x400 میلی متر |
| طول: | 0.5 متر تا 4 متر |
300x300 mm Stage Aluminum Square Truss System Auto Show Displays Fireproof
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss section: | 300x 300 mm |
| Length: | 0.5m-4m |
LED Screen Small Medium Goal Post Truss Goalpost Lighting Stand
| Truss Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Main Tube: | 50*3mm |
| Function: | Hanging LED Screen, Line arrey speaker and background cloth |
Indoor Meeting Goalpost Lighting Stand Goal Post Truss System
| Truss Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Shape: | Single or Double Link |
| Usage: | Hanging LED Screen, Line arrey speaker and background cloth |
50*3mm Tent Aluminum Square Truss For Outdoor Events , 3kg Per Meter
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss section: | 300x 300 mm |
| Length: | 0.5m-4m |
Fireproof 300x300 Mm Stage Aluminum Square Bolt Truss System For Events Show
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss section: | 300x 300 mm |
| Length: | 0.5m-4m |
Lightweight Rotating Circle Shaped Aluminum Trusses For Event / Club / Big Show
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss section: | 300*300 |
| shape: | Circle |
لوازم برقی لوازم جانبی برای روشنایی برج آسانسور
| کاربرد: | حلق آویز LED ، بلندگو ، روشنایی |
|---|---|
| اندازه: | 50 میلی متر |
| ماده: | آلومینیوم 6082 T6 |


