همه محصولات
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
نایلاTruss بسیار مناسب برای نصب و حذف است.
Exhibition Aluminum Truss Head Screw Spigot Steel Base Diameter Ø 50mm
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Size: | 400x400mm,387mmx387mm,287x287mm |
| Purpose: | Hanging LED Screen, Line arrey speaker and background cloth |
Mojo Barriers Event Barricade System Fold Flat For Big Show Performance
| Weight: | 30kg |
|---|---|
| Material: | Aluminum alloy 6082-T6 |
| Horizontal force: | 2000N |
TUV Crowd Control Barrier stands / Aluminum Crash Barrier 1.0×1.25×1.2 m
| Material: | Aluminum alloy 6082-T6 |
|---|---|
| Size: | 1.0(W)*1.25(D)*1.2(H)m |
| Color: | Silver |
رویدادهای کنسرت سیستم کنترل انفجار کشویی کشویی خارج کردن آسان در فضای باز
| ماده: | آلیاژ آلومینیوم 6082-T6 |
|---|---|
| اندازه: | 1.0 (W) * 1.25 (D) * 1.2 (H) m |
| رنگ: | نقره ای |
Aluminum Crowd Control Barrier Security Fencing 2000N Horizontal force
| Material: | Aluminum alloy 6082-T6 |
|---|---|
| Size: | 1.0(W)*1.25(D)*1.2(H)m |
| Color: | Silver |
مانع کنترل حمل و نقل عمومی 6082-T6 مانع از انفجار آلومینیوم قابل جدا شدن
| ماده: | آلومینیوم آلیاژ 6082-T6 |
|---|---|
| اندازه: | 1.0 (W) * 1.25 (D) * 1.2 (H) m |
| رنگ: | نقره ای |
1.5T Manual Chain Hoist / 8m Chain Manual Hoist Easy Operation
| Material: | Steel |
|---|---|
| Weight: | 30kg |
| Brand: | Ledika |
387x387 mm Aluminum Spigot Truss 0.5m - 4m Length Roof Trussing System
| Color: | Silver |
|---|---|
| Product Name: | Spigot Truss |
| Span: | 16mm |
رویدادهای آلومینیومی Spigot Heavy Duty Truss Silver 520mm - 760mm Durable
| نام محصول: | خرپا ترس |
|---|---|
| اندازه لوله: | 50 * 3 میلیمتر |
| اندازه سیستم تراس: | سفارشی |
آلومینیوم سفید آلومینیومی Truss 50 × 3 میلی متر برای رستوران تعطیلات ساحلی
| نام محصول: | خرپا ترس |
|---|---|
| اندازه لوله: | 50 * 3 میلیمتر |
| اندازه سیستم تراس: | سفارشی |


