همه محصولات
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
نایلاTruss بسیار مناسب برای نصب و حذف است.
کلید واژه ها [ spigot aluminium stage truss ] همخوانی داشتن 315 محصولات.
وزن سبک 400 x 400 تراس میدان آلومینیومی مرحله با ظرفیت بار قوی
| تولید - محصول: | خرپا پیچ آلومینیومی SQB 400 |
|---|---|
| مواد لوله: | 6082 |
| لوله اصلی: | 50 * 3 میلی متر |
اسپیکر خلاقانه تاشو خرپای متحرک آلومینیومی مربعی 520 x 950 میلی متر
| تایپ کنید: | خرپا سنگین |
|---|---|
| اندازه لوله: | 50*4 میلی متر |
| اندازه خرپا: | 1-4 متر، 520 × 950 میلی متر |
12 متری گلدان پست اهداف روشنایی پایه مچ پا پیچ و مهره 300x300 میلی متر 6082 T6 آلومینیوم
| اندازه: | به عنوان سفارشی |
|---|---|
| سیستم ترانس: | 12 متر x 6 متر |
| مزیت: | ساده، سریع |
بازیافت خرپای آلومینیومی سبک وزن برای رویدادهای تبلیغاتی نمایشگاهی
| مواد: | آلومینیوم بین المللی 6061 |
|---|---|
| نام: | خرپا آلومینیومی، خرپا سقفی صحنه موسیقی |
| استفاده: | برای ساخت و ساز نمایشگاه تجاری، اتصالات مغازه و صحنه کنسرت |
Heavy Fold Stadiums Sports Aluminum Trusses Spigot Connector
| Product Name: | Folding Truss |
|---|---|
| Size of tube: | 50*4mm |
| Size of truss: | 1-4m , 520 x 950 mm |
Spigot 6082 T6 Aluminum Triangle Truss Light Duty Beam Circle
| Joint: | Spigot/Bolt |
|---|---|
| Weight: | 6kg per meter |
| Shape: | Square/Triangle |
6m Outer Diameter Bolt Circle Curved Aluminum Lighting Truss For Party / Concert
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss shape: | Square/Triangle |
| Circular length: | 4 - 12 meters |
Customized 6082 T6 Aluminum Square Truss Segments Corners 2 Way Square Corner
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Corner: | Customized |
| Length: | 0.5m |
قفسه های نمایش خرپا سقف صحنه برای رویدادهای فضای باز نسوز غیر زنگ زدگی
| مواد: | آلومینیوم بین المللی 6082 |
|---|---|
| نام: | خرپا آلومینیومی، خرپا سقفی صحنه موسیقی |
| استفاده: | برای ساخت و ساز نمایشگاه تجاری، اتصالات مغازه و صحنه کنسرت |
خودکار نمایش سیاه و سفید آلومینیومی Spigot تسمه کشویی 520x950 میلی متر 20 کیلوگرم در هر متر
| نرم افزار: | در فضای باز |
|---|---|
| نام محصول: | توری تاشو |
| مناسبت ها: | نمایشگاه، نمایش خودکار |


