همه محصولات
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
نایلاTruss بسیار مناسب برای نصب و حذف است.
کلید واژه ها [ spigot aluminium stage truss ] همخوانی داشتن 315 محصولات.
Folding Box Truss Heavy Duty Folding Truss 19.8 x 39.4 Spigot
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Square, Triangle |
| Specialty: | Hanging LED Screen, speaker and background cloth |
Cars Exhibitions Fast Folding Truss Silver 20m - 36m Max Span TUV
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Color: | Silver, Black,Red, or customized |
| Truss Size: | 520x470mm,520x950mm,600x1200mm |
سیستم خرپا روشنایی جعبه خرپا آلومینیومی مربع 6061 برای عملکرد
| مدل شماره: | TRS287/387 |
|---|---|
| مواد: | 6082-T6/6061-T6 |
| شکل: | دایره |
سیستم خرپای سقف روشنایی خرپا T6 آلومینیومی داخلی T6
| مدل شماره: | TRS287/387 |
|---|---|
| مواد: | 6082-T6/6061-T6 |
| شکل: | دایره |
Aluminium Goal Posts Truss LED Screen Small Medium Goal Post Lighting Stand
| Truss Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Main Tube: | 50*3mm |
| Function: | Hanging LED Screen, Line arrey speaker and background cloth |
Aluminium Goal Post Truss LED Screen Small Medium Goal Post Lighting Stand
| Truss Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Main Tube: | 50*3mm |
| Function: | Hanging LED Screen, Line arrey speaker and background cloth |
خرپا جعبه آلومینیومی سفارشی باشگاه برای روشنایی داخلی
| مدل شماره: | TRS287/387 |
|---|---|
| مواد: | 6082-T6/6061-T6 |
| شکل: | دایره |
سیستم خرپایی جعبه روشنایی آلومینیومی صحنه کنسرت به قطر 15 متر
| شماره مدل: | SOS287/387 |
|---|---|
| مواد: | 6061-T6 |
| شکل: | دایره |
رنگ سیاه 400mm * 400mm پوشش داده شده مربع آلومینیوم پیچ و مهره برای نمایش خودکار
| مواد: | آلومینیوم 6082 |
|---|---|
| اتصال: | پیچ |
| رنگ: | مشکی ، نقره ای ، قرمز و غیره |
6082 T6 آلومینیومی سیستم روشنایی ستون میدان میدان 0.5 متر - 4 متر
| ماده: | 6082 T6 آلومینیوم |
|---|---|
| اندازه ترانس: | 290 X 290 میلی متر |
| طول: | 0.5m-4m |


