همه محصولات
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
نایلاTruss بسیار مناسب برای نصب و حذف است.
کلید واژه ها [ spigot aluminium stage truss ] همخوانی داشتن 315 محصولات.
نمایش خودکار نمایش تاشو آلومینیوم تراس سیاه FT5295 کد 10kg در هر متر
| نام محصول: | توری تاشو |
|---|---|
| اندازه لوله: | 50 * 4 میلی متر |
| اندازه توری: | 1-4 متر، 520 × 950 میلیمتر |
22m / 80 Feet Aluminum Square Bolt Truss System 450x600 mm Stage For School
| Color: | Silver, black, red |
|---|---|
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
| Application: | booth, exhibition, concert, stage |
Thomas Lightweight Screw Truss Square Aluminum L Shaped 410×410 mm
| Code: | SQB410A |
|---|---|
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
| Truss section: | 410 X 410mm |
50*3mm Tent Aluminum Square Truss For Outdoor Events , 3kg Per Meter
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss section: | 300x 300 mm |
| Length: | 0.5m-4m |
خرپای مربعی آلومینیومی ایمنی سبک برای عملکرد مهمانی
| تولید - محصول: | خرپا اسپیگوت آلومینیومی SQS287 |
|---|---|
| مواد لوله: | 6061-T6 |
| لوله اصلی: | 50*3 میلیمتر |
Roof 6082 T6 Aluminum Triangle Folding Truss For Outdoor Events Safety 21.1kg
| Junction:: | Aluminum Plated |
|---|---|
| Weight: | 6kg per meter |
| Type: | Bolt/spigot |
پارتی بولت آلومینیومی دایره ای خرپا برای کنسرت ستاره کاباره شکل پنج گوشه
| شماره مدل: | TRS287 |
|---|---|
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم 6082/6061-T6 |
| اندازه خرپا:: | 287*287 میلی متر |
خرپا آلومینیومی پنج گوشه ستاره شکل 6082 T6 برای مهمانی
| شماره مدل: | TRS287 |
|---|---|
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم 6082/6061-T6 |
| اندازه خرپا:: | 287*287 میلی متر |
Exhibit Staging Display Folding Truss 600x1200 mm Fireproof Recycle
| Model: | Aluminum Folding Truss |
|---|---|
| Truss Main Tube: | Diameter 60mm |
| Type: | Spigot |
Aluminum Folding Stage Folding Truss Roof Lightweight 0.5m-4m Outdoor Stage
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Square, Triangle |
| Specialty: | Hanging LED Screen, speaker and background cloth |


