همه محصولات
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
نایلاTruss بسیار مناسب برای نصب و حذف است.
کلید واژه ها [ spigot aluminium stage truss ] همخوانی داشتن 315 محصولات.
7M Aluminum Goal Posts Stage Lighting Truss Systems Outdoor DJ Trussing Lighting System
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Standard: | TUV , ISO9001, CE |
| Connection: | Bolt or Spigot |
29 by 29 Spigot Lighting Truss Box Spigot Aluminum
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 290*290mm |
| Length: | 0.5m-4m |
LED Screen Goal Post Truss Goal Post Lighting Stand For Lounge Bar Singing Stage
| مواد خرپا: | آلومینیوم 6082-T6 |
|---|---|
| لوله اصلی: | 50 * 3 میلی متر |
| تابع: | صفحه آویز LED ، بلندگو آریا Line و پارچه پس زمینه |
خرپا آلومینیومی 290 میلی متری برای رویدادهای داخلی
| شماره مدل: | SQS290 |
|---|---|
| مواد: | آلومینیوم 6061-T6/6082-T6 |
| لوله اصلی: | قطر 50*3 میلی متر |
390 x 390 Customized Length Aluminum Spigot Truss Shiny Silver Truss System
| Product: | Aluminum Spigot Truss |
|---|---|
| Material: | Aluminum 6082 T6 |
| Truss Shape: | Square, Oblong, Triangle or other irregular shape |
سیستم خرپایی نمایشگاه سقف آلومینیومی 6061 قطر 1 متر
| مدل شماره: | TRS287/387 |
|---|---|
| مواد: | 6082-T6/6061-T6 |
| شکل: | دایره |
سیستم خرپا سقف آلومینیومی سفارشی 6082 خرپا روشنایی سبک وزن
| شماره مدل: | TRS287/387 |
|---|---|
| مواد: | 6082-T6/6061-T6 |
| شکل: | دایره |
چرخش و بلند کردن آلومینیوم چرخش دایره ای برای حرکت چراغ سر
| مواد: | 6061 T6 آلومینیوم |
|---|---|
| بخش تخته: | ۴۰۰ × ۴۰۰ میلی متر |
| طول: | سفارشی |
Silver Concert Aluminium Trusses With Bolt And Spigot Assemble Way
| Connector: | bolt/ spigot |
|---|---|
| Package: | carton box |
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
Customized Size Aluminum Spigot Truss Truss For Rental and Sale
| Product Name: | Spigot Truss |
|---|---|
| Size of tube: | 50*3mm |
| Size of truss system: | customized |


