همه محصولات
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
نایلاTruss بسیار مناسب برای نصب و حذف است.
کلید واژه ها [ spigot aluminium stage truss ] همخوانی داشتن 315 محصولات.
تجهیزات مرحله روشنایی آلومینیوم
| کاربرد: | حلق آویز LED ، بلندگو ، روشنایی |
|---|---|
| اندازه: | 50 میلی متر |
| ماده: | آلومینیوم 6082 T6 |
Concert Roof Stage Aluminum Spigot Truss 50×3 Mm Tube Customized
| Product Name: | Spigot Truss |
|---|---|
| Size of tube: | 50*3mm |
| Size of truss system: | customized |
Letters Irregular Shape Aluminum Square Truss Customized Color For Events
| ماده: | 6082 T6 آلومینیوم |
|---|---|
| اندازه خرپا: | با توجه به درخواست شما |
| شکل: | ستاره ، شکل قلب ، شکل نامنظم (سفارشی |
صفحه نمایش ال ای دی آلومینیومی Spigot Truss Goalpost روشنایی صفحه نمایش یکپارچه
| بساز: | آلومینیوم تراس |
|---|---|
| شکل: | تک یا دو لینک |
| استفاده: | صفحه نمایش آویزان LED، بلندگو Line arrey و پارچه پس زمینه |
خرپا تاشو بلندگوی مقاوم آلومینیومی برای نمایشگاه تبلیغاتی
| استفاده: | رویداد، نمایشگاه تبلیغات عروسی |
|---|---|
| سرویس: | 24 ساعت |
| رنگ: | نقره ای یا OEM |
Lifting Truss Tower System 200kg - 500kg Ground support Aluminum Alloy
| Material: | Steel |
|---|---|
| Max Height: | 6m |
| Min Height: | 2.2m |
Square 287 / 450 / 5276 Bolt Aluminium Trusses Standpipe For Different Events
| Connector: | bolt/ screw |
|---|---|
| Package: | carton box |
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
3.1mm Thickness Aluminum Square Truss , 16“ Screw Box Truss for Lighting for Indoor/ Outdoor Event
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 400 x 400mm |
| Length: | 0.5m-4m |
لوگوی سفارشی شده خرپایی تاشو بلندگوی مقاوم و متحرک
| استفاده: | رویداد، نمایشگاه تبلیغات عروسی |
|---|---|
| سرویس: | 24 ساعت |
| رنگ: | نقره ای یا OEM |
3mm Thickness Aluminum Square Truss , 16“ Screw Box Truss for lighting
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 400 x 400mm |
| Length: | 0.5m-4m |


