همه محصولات
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
نایلاTruss بسیار مناسب برای نصب و حذف است.
کلید واژه ها [ spigot aluminium stage truss ] همخوانی داشتن 315 محصولات.
استیج نورپردازی 6061 خرپای مربعی آلومینیومی برای نمایشگاه
| رنگ: | سیاه، نقره ای یا OEM |
|---|---|
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم 6082-T6/6061-T6 |
| نام محصول: | خرپای سیاه مربعی/جعبه ای با وزن سبک آلومینیومی با کیفیت بالا |
رویداد 400mm 6082 T6 آلومینیوم میدان Truss Bolt 50 × 3 میلی متر لوله 10kg per meter
| ماده: | 6082 T6 آلومینیوم |
|---|---|
| اندازه ترانس: | 400 × 400 میلیمتر |
| طول: | 0.5m-4m |
6082 T6 Aluminum Triangle Aluminum Square Truss For Roof Trussing System
| Junction:: | Aluminum Plated |
|---|---|
| Weight: | 6kg per meter |
| Type: | Bolt |
Event 400mm 6082 Aluminum Square Truss Bolt 50×3 mm Silver Black
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 400 x 400mm |
| Length: | 0.5m-4m |
گالوانیزه شده سرد یا گرم 48.3mm لایه ترس برای حفاظت طولانی مدت
| نام محصول: | مرحله خرپا لایه |
|---|---|
| درخواست: | کنسرت، اجرا، تبلیغات |
| گواهی: | ISO |
TUV آلومینیوم میدان TrussTriangle سقف پایه سیستم 500mm - 4000mm
| اندازه لوله: | 50 * 3 میلیمتر |
|---|---|
| وزن: | 6 کیلوگرم در متر |
| ماده: | 6082 T6 آلومینیوم |
Rotating Round Truss 11.5M Aluminum Square Truss For Circus Adjustable Speed
| مواد: | 6082 T6 آلومینیوم |
|---|---|
| بخش خرپا: | 500 500 500 میلی متر |
| طول: | 3M در هر خرپا |
خرپای لایه آلومینیومی 48.3 میلی متری با چگالی بالا برای کنسرت در فضای باز
| نام محصول: | مرحله خرپا لایه |
|---|---|
| کاربرد: | کنسرت، اجرا، تبلیغات |
| گواهی: | ISO |
520x470 mm Aluminum Foldable Truss / Triangle Spigot Truss Diameter Ø60mm
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Triangle |
| Truss Size: | 520x470mm |
520x950 mm Foldable Aluminum Truss Triangle 1055kg - 1898kg Loading Weight
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Triangle |
| Truss Size: | 520x950mm |


