همه محصولات
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
نایلاTruss بسیار مناسب برای نصب و حذف است.
کلید واژه ها [ trussing aluminium ] همخوانی داشتن 461 محصولات.
Aluminum Roof Truss Party Events Indoor/ Outdoor event Cabaret Star Shaped Five Corners
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 300 X300 mm |
| Circular length: | 4 - 12 meters |
6 میلی متر قطر بیرونی بولت دایره ای تراس 300 میلیمتر / سنگین وظیفه 12 اینچ مربع تراس
| ماده: | 6082 T6 آلومینیوم |
|---|---|
| اندازه ترانس: | 300 X300 میلی متر |
| طول دایره ای: | 4 - 12 متر |
Aluminum Roof Truss Party Events Cabaret Star Shaped Five Corners
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 300 X300 mm |
| Circular length: | 4 - 12 meters |
Red Circle Curved Aluminum Square Truss Revolving Lighting Truss
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss shape: | Square , Triangle |
| Outer diameter: | 4m-12m |
6m Outer Diameter Bolt Circle Curved Aluminum Lighting Truss For Party / Concert
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss shape: | Square/Triangle |
| Circular length: | 4 - 12 meters |
Rotating Circle Aluminium Trusses Revolving Lamp For Event / Club / Big Show
| Logo: | Ledika |
|---|---|
| Truss section: | 300*300 |
| Connector: | bolt/ screw |
Creative Aluminum Square Stage Lighting Truss Pentagram / Heart Shape For Wedding
| مواد: | 6082 T6 آلومینیوم |
|---|---|
| اندازه خرپا: | 300 X300 میلی متر |
| شکل: | ستاره ، شکل قلب ، شکل نامنظم (سفارشی |
Creative Irregular Shape Aluminum Square Stage Truss System Pentagram / Heart Shape
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 300 X300 mm |
| Shape: | Star, heart shape, irregular shape(customized) |
Circular Irregular Shape Aluminum Spigot Stage Truss For Indoor / Outdoor Event
| مواد: | 6082 T6 آلومینیوم |
|---|---|
| طول دایره ای: | 4 - 12 متر |
| رنگ: | نقره ای، مشکی، قرمز |
Creative Alphabet Letter Shape Irregular Shape Aluminum Square Truss Customized Color
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 300 X300 mm |
| Shape: | Star, heart shape, irregular shape(customized) |


