همه محصولات
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
نایلاTruss بسیار مناسب برای نصب و حذف است.
کلید واژه ها [ trussing aluminium ] همخوانی داشتن 461 محصولات.
Aluminum Irregular Truss Party Wedding Events Cabaret Star Round Shaped
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 300 X300 mm |
| Circular length: | 4 - 12 meters |
Letters Irregular Shape Aluminum Square Truss Customized Color For Events
| ماده: | 6082 T6 آلومینیوم |
|---|---|
| اندازه خرپا: | با توجه به درخواست شما |
| شکل: | ستاره ، شکل قلب ، شکل نامنظم (سفارشی |
پارتی بولت آلومینیومی دایره ای خرپا برای کنسرت ستاره کاباره شکل پنج گوشه
| شماره مدل: | TRS287 |
|---|---|
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم 6082/6061-T6 |
| اندازه خرپا:: | 287*287 میلی متر |
خرپا روشنایی آلومینیومی کنسرت OEM به سرعت مونتاژ می شود
| مدل شماره: | SQS290 |
|---|---|
| مواد: | 6082-T6/6061-T6 |
| رنگ: | نقره ای، مشکی یا سفارشی |
Bolt Aluminum Square Truss Four Way Corner 300x300 mm Fast Installation
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss section: | 300x 300mm |
| Length: | 0.5m |
36Meter Heavy Folding Truss 520x950mm Triangle Aluminum Trussing
| Truss Size: | 520x950mm |
|---|---|
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
| Spigot: | Diameter Ø60mm |
Cars Exhibitions Fast Folding Truss Silver 20m - 36m Max Span TUV
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Color: | Silver, Black,Red, or customized |
| Truss Size: | 520x470mm,520x950mm,600x1200mm |
Bolt Circle Curved Aluminum Square Truss Triangle Aluminum Revolving Lighting
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss shape: | Square/Triangle |
| Circular length: | 4 - 12 meters |
Durable Aluminum Square Truss Bolt Connection Concert Stage Trussing Silver
| اتصال دهنده: | پیچ / پیچ |
|---|---|
| بسته بندی: | جعبه کارتن |
| مواد: | 6082 T6 آلومینیوم |
سیستم خرپا روشنایی جعبه خرپا آلومینیومی مربع 6061 برای عملکرد
| مدل شماره: | TRS287/387 |
|---|---|
| مواد: | 6082-T6/6061-T6 |
| شکل: | دایره |


