همه محصولات
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
نایلاTruss بسیار مناسب برای نصب و حذف است.
کلید واژه ها [ trussing aluminium ] همخوانی داشتن 461 محصولات.
سیستم برج خرپا داغ خرپا خرپایی آلومینیومی 6082 قطر 1 متر
| مدل شماره: | TRS287/387 |
|---|---|
| مواد: | 6082-T6/6061-T6 |
| شکل: | دایره |
خرپا جعبه آلومینیومی سفارشی باشگاه برای روشنایی داخلی
| مدل شماره: | TRS287/387 |
|---|---|
| مواد: | 6082-T6/6061-T6 |
| شکل: | دایره |
سیستم خرپای سقف روشنایی خرپا T6 آلومینیومی داخلی T6
| مدل شماره: | TRS287/387 |
|---|---|
| مواد: | 6082-T6/6061-T6 |
| شکل: | دایره |
ترمینال آلومینیومی جعبه Truss Bolt نمایشگاه غرفه سنگین بزرگ بارگیری 450x600 میلی متر
| ماده: | آلومینیوم 6082 |
|---|---|
| اتصال: | پیچ و مهره / پیچ |
| مشخصه: | بدون سقف |
پایه میدان ایستاده پایه آلومینیومی قابل تنظیم در 1100 کیلوگرم حداکثر بارگیری
| حراجی: | عمده فروشی |
|---|---|
| شرکت: | کارخانه نصب شده |
| ماده: | آلومینیوم 6082 |
Lifting Truss Tower System 200kg - 500kg Ground support Aluminum Alloy
| Material: | Steel |
|---|---|
| Max Height: | 6m |
| Min Height: | 2.2m |
Indoor Stage Roof Truss Customized With Aluminum Adjustable Stage
| Sales: | Wholesale |
|---|---|
| Company: | OEM Factory |
| Material: | 6082 Aluminum |
3.1mm Thickness Aluminum Square Truss , 16“ Screw Box Truss for Lighting for Indoor/ Outdoor Event
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 400 x 400mm |
| Length: | 0.5m-4m |
6082 T6 Aluminium Truss Square Light Series Outdoor Activities Roof Truss
| Application: | booth, exhibition, concert, stage |
|---|---|
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
| Color: | Silver, black, red |
لوگوی سفارشی شده خرپایی تاشو بلندگوی مقاوم و متحرک
| استفاده: | رویداد، نمایشگاه تبلیغات عروسی |
|---|---|
| سرویس: | 24 ساعت |
| رنگ: | نقره ای یا OEM |


