همه محصولات
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
نایلاTruss بسیار مناسب برای نصب و حذف است.
کلید واژه ها [ trussing aluminium ] همخوانی داشتن 461 محصولات.
Thomas Lightweight Screw Truss Square Aluminum L Shaped 410×410 mm
| Code: | SQB410A |
|---|---|
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
| Truss section: | 410 X 410mm |
Aluminum Triangle Stage Trussing Goal Post Truss Outdoor for Ceremony Main Tube 50×3 mm
| Truss Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Square, Triangle |
| Usage: | Hanging LED Screen, Line arrey speaker and background cloth |
1x1 Feet Display Aluminum Stage Truss For Indoor Outdoor Events
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss section: | 1x1 feet |
| Length: | 2- 13 feet |
Global Spigot Truss Arc - Shaped Trussing International Aluminum 6082
| Material: | International Aluminum 6082 |
|---|---|
| Shape: | Arc-shaped |
| Color: | Silver, Red, Black, or customized |
Stage Truss Systems Aluminum Square Truss For Outdoor Parties Length 0.5 - 4m
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 400 x 400mm |
| Length: | 0.5m-4m |
LED Screen Goal Post Truss Goal Post Lighting Stand For Lounge Bar Singing Stage
| مواد خرپا: | آلومینیوم 6082-T6 |
|---|---|
| لوله اصلی: | 50 * 3 میلی متر |
| تابع: | صفحه آویز LED ، بلندگو آریا Line و پارچه پس زمینه |
صفحه خرپای آلومینیومی صفحه کار تاشو قابل تاشو T6
| مواد: | آلومینیوم 6082 T6 |
|---|---|
| رنگ: | مشکی ، نقره ای |
| بسته بندی: | کارتن یا کیسه حباب دار |
نمایشگاه بین المللی سفارشی سقف کاذب نصب آسان نصب نور آلومینیومی نمایشگاه گسترده ای است
| ماده: | آلومینیوم بین المللی 6082 |
|---|---|
| شکل ترس: | میدان مستطیل، مثلث |
| اندازه ترانس: | 287-1000 میلیمتر |
روتاری تراورس آلومینیومی روتاری روتختی - گنبد / توپ 8 بخش
| ماده: | 6082 T6 آلومینیوم |
|---|---|
| اندازه ترانس: | 300 X300 میلی متر |
| طول دایره ای: | 18 متر |


